אודות

ברוכים הבאים לאתר Homestyle Magazine!

הום סטייל הוא בלוגזין חדש בנושא עיצוב הבית, הום סטיילינג ועיצוב פנים. מהו בלוגזין? שילוב בין בלוג ומגזין. האתר נולד מתוך אהבה לעיצוב ולבתים. לא לחינם נאמר כי "ביתו של אדם הוא מבצרו". הבית הוא מקור לביטחון, לתחושת שייכות לנוחות ומעל לכול, הוא המקום בו אנו מרגישים… "בבית". בנוסף לאלה, הבית – כאשר הוא במיטבו – הוא גם השלכה עיצובית של האישיות שלנו ואמצעי הבעה עצמי – הוא מקום אותו אנו מעצבים בדמותנו ולנוחותנו. ככזה, ובאופן כללי, הבית ותחום עיצוב הבית מרתקים.

בין התחומים בהם נעסוק בהום סטייל – עיצוב הבית, עיצוב פנים, עיצוב חוץ, הום סטיילינג, עשה-זאת-בעצמך, תחביבים ביתיים, עיצובים משוגעים, קצת פילוסופיה של העיצוב ועוד. נשמח להציע לכם טורי-דעה, פינות ייעוץ, ראיונות עם אנשי מפתח בהיבטים השונים של הבית ונביא המון תמונות יפות של עיצובים מדהימים ומעוררי השראה.

שיתוף פעולה עם הום סטייל

אתרים בכלל ומגזינים בפרט אינם בני-קיימא ללא שותפים לדרך וללא קהל. יש לכם עיצובים מדהימים, רעיונות מדליקים לדברים שחייבים להופיע באתר, מחשבות מעוררות השראה על עיצוב הבית? נשמח לשמוע מכם!

אתם מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבי מוצרים או אנשי מקצוע אחרים בתחום? נשמח לשמוע גם מכם, כדי לשמור את הגולשים שלנו מעודכנים במילה האחרונה בכל החדשות בנושא הום סטיילינג. פנו אלינו!

שלכם,

צוות הום סטייל